POMȎŽME VÁM ZREALIZOVAŤ VÁŠ PROJEKT / REKONŠTRUKCIU

Zavolajte nám na číslo: 032/ 6564 511.
Dohodneme si osobné stretnutie.
Spoločne naplánujeme Vašu zákazku.

Alebo nám stačí poslať Vaše kontaktné údaje a Vašu požiadavku e-mail na adresu bytas [ @ ] bytas.sk a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme!

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok - Piatok:  06:00 - 14:00
Sobota:                  zatvorené
Nedeľa:                  zatvorené  

kotolFirma BYTAS, s.r.o. realizuje komplexné služby v oblasti dodávky a montáže technického zabezpečenia budov a aizácie:

 

  • voda - rozvody vody a inštalácia zdravotechniky

  • plyn - rozvody plynu

  • ÚK - montáž kotlov, kotolní (pre bytové domy, administratívne a polyfunkčné budovy, školy, štátne inštitúcie ...), dymovodov, meracej a regulačnej techniky, rozvodov vykurovacích systémov a inštaláciu radiátorov a systémov podlahového vykurovania

 

Sme odborníkmi v znižovaní prevádzkových nákladov existujúch kotolní a ich rekonštrukcií. Naše riešenia zabezpečujú významné finančné úspory a zvyšujú komfort obsluhy a riadenia kotolní.

Na inštalácie kotolov používame iba rokmi overené značky s dobrou dostupnosťou náhradných dielov, nakoľko máme vždy eminentný záujem na bezproblémovom chode každej kotolne, väčšinou totiž zároveň pre investora zabezpečujeme i diaľkový monitoring kotolne a servisný dohľad.

Samozrejmosťou je i poskytovanie doplnkových služieb k dodávaným výrobkom - záručný a pozáručný servis výrobkov, revízie a dodávku MaR.

Naše bohaté skúsenosti si môžete pozrieť v zozname našich vybraných referenčných stavieb v sekcii "REFERENCIE".


montazFirma BYTAS, s.r.o. zabezpečuje i kompletnú montáž všetkých produktov, ktoré vyrába vo svojich výrobných dieľňach:

 

  • produkty strojnej výroby

  • produkty elektromontáže - rozdvádzače a rozvodnice

  • zámočnícke a zváračské produkty

 

Sme dodávateľ komplexných služieb a produktov v oblasti technického zabezpečenia budov a aizácie, pre tieto oblasti vlastnými kapacitami zabezpečujeme montáž.

Nemontujeme iba výrobky od našich dodávateľov, ale sami navrhujeme konkrétne riešenia presne na mieru Vašej zákazky. Samotnému návrhu technológie vždy predchádza osobná obhliadka kotolne, projektová príprava a spracovanie cenovej ponuky, ktorú s Vami upravíme presne na základe Vašich požiadaviek. Následne vyrobíme potrebné zariadenia alebo výrobky a tie nainštalujeme na miesto určenia. Zabezpečíme i potrebnú technickú dokumentáciu, revízie a spustenie do prevádzky.


solarFirma BYTAS, s.r.o. dodáva a montuje solárne systémy:

 

  • systémy pre podporu vykurovania pre bytové domy, polyfunkčné objekty, bazény

  • solárne systémy pre ohrev TÚV pre bytové domy, polyfunkčné objekty

  • solárne systémy pre rodinne domy (ohrev TÚV, ohrev TÚV + podpora vykurovania, ohrev bazénov)

 

Sme odborníkmi v znižovaní prevádzkových nákladov existujúch kotolní a ich rekonštrukcií. Naše riešenia zabezpečujú významné finančné úspory a zvyšujú komfort obsluhy a riadenia kotolní.

Slnko ako nevyčerpateľný zdroj energie umožňuje efektívne využívať obnoviteľné zdroje energií v domácnostich i priemysle, najjednoduchšou cestou k využívaniu alternatívhych energií pre investora je cesta využívania solárnej energie.

Solárne systémy, ktoré montujeme sú od renomovaných značiek, ktoré vyberáme tak, aby sme dosiahli vždy čo najlepší pomer cena/kvalita a hlavne efektívnosť navrhnutého riešenia.


náš postup pri realizácii Vašej zákazky v 3 krokoch

Každá zákazka pre klienta má presný postup aby sme dosiahli čo najlepší výsledok

DOZVEDIEŤ SA VIAC O NÁS +

plánovanie

plánovanie

Spolu s Vami naplánujeme priebeh celej zákazky s odbornou starostlivosťou, samozrejmosťou je naše poradenstvo.

realizácia

realizácia

Naši kvalifikovaní pracovníci z jednotlivých oborov zrealizujú Vašu zákazku s dôrazom na presnosť, kvalitu a odbornosť.

odovzdanie

odovzdanie

Dielo Vám odovzdáme a zabezpečíme záručný i pozáručný servis, odbornú starostlivosť i poradenstvo i v budúcnosti.

Máte otázku? Bezplatne Vám poradíme na 032/ 6564 511
TOP