POMȎŽME VÁM ZREALIZOVAŤ VÁŠ PROJEKT / REKONŠTRUKCIU

Zavolajte nám na číslo: 032/ 6564 511.
Dohodneme si osobné stretnutie.
Spoločne naplánujeme Vašu zákazku.

Alebo nám stačí poslať Vaše kontaktné údaje a Vašu požiadavku e-mail na adresu bytas [ @ ] bytas.sk a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme!

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok - Piatok:  06:00 - 14:00
Sobota:                  zatvorené
Nedeľa:                  zatvorené  

regulacieFirma BYTAS, s.r.o. dodáva a inštaluje kompletný sortiment regulácií zn. SIEMENS:

 

 • izbové termostaty a regulátory

 • regulátory pre vykurovanie, vetranie a chladenie

 • ventily a pohony

 • snímače a termostaty pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu

 • merače tepla, chladu a prietoku

 • frekvenčné meniče

 

Ku všetkým produktom zabezpečujeme i poradenstvo, pre Vašu zákazku Vám poradíme najvhodnejší model/modely s ohľadom na finančné možnosti a požadovanú funkčnosť.

Taktiež Vám vieme navrhnúť komplexné riešenie regulácie v oblasti TZB a aizácie pre čo najlepšie a najefektívnejšie riadenie Vášho systému.


ethernetFirma BYTAS, s.r.o. vyrába a dodáva komponenty pre ethernetové prevodníky vhodné pre:

 

 • prepojenie a diaľkovú správu kotolní

 • diaľkové ovládanie domácnosti (vykurovanie, vetranie, bezpeč. systém, ...)

 • diaľkové ovládanie strojov a aov

 • a iné

 

Zariadenie ETHERNET PREVODNÍK je sprostredkovateľ spojenia medzi počítačovou sieťou a rôznymi zariadeniami komunikujúcimi cez rozhranie RS-232 / RS-485, ktoré nemajú rozhranie (port) do počítačovej siete ako sú výrobné stroje, terminály, modemy, riadiace zariadenia a priemyselné zariadenia.

Zariadenie nevyžaduje zvláštnu údržbu a je navrhnuté ako most pre spojenie serial - ethernet s jedným portom RS-232 / RS-485 a 10/100 Mbit rozhraním.

S využitím napríklad OS Windows, Linux je možný prevod vysielaných údajov z rozhrania RS-232 / RS-485 na údaje typu TCP/IP do počítačovej siete a opačne.


kompletazFirma BYTAS, s.r.o. sa zaoberá komplexnou dodávkou riadiacich systémov, ktoré skompletujeme zákazníkovi na mieru, dodávame:

 

 • riadiace systémy zn. SIEMENS

 

Spoločnosť Siemens ponúka komplexnú škálu systémov aizácie budov a produktov pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu pre každú oblasť využitia ako je vykurovanie, vetranie, klimatizácia či chladenie a pre všetky technické požiadavky. Tieto systémy riadenia budov sú optimálne zladené tak, že Vám prinášajú zisk nielen vďaka minimálnym inštalačným a prevádzkovým nákladom, ale aj vďaka svojej vysokej úrovni ochrany proti poruchám.

Zvýšte výkonnosť vašich budov pomocou energetickej efektívnosti.

Spoločnosť Siemens pomocou inteligentných integrovaných technológií neustále určuje nové celosvetové štandardy pre energetickú efektívnosť budov. Ich inovatívne riešenia, systémy, produkty a služby dosahujú optimálne vyváženie výkonnosti budovy, pohodlia a udržateľnosti tak, aby „maximalizovali efektívnosť“ a boli v súlade s normou EN 15232.


internetFirma BYTAS, s.r.o. na základe požiadavky investora zabezpečuje:

 

 • diaľkový dohľad cez internet

 

Diaľkový dohľad cez internet zabezpečí 24 hodinový monitoring kotolne, jej jednotlivých prevádzkový stavov a umožní okamžitý zásah obsluhy.

Ovládanie jednotlivých zariadení, prvkov a snímačov cez internet umožňuje použitie ethernetového prevodníka a prístup online k ovládaniu celej kotolne.

Prednosťou tohto riešenia je zníženie prevádzkových nákladov na dohľad nad kotolňou zo strany prevádzkovateľa, rýchla diagnostika bez nutnosti osobnej obhliadky servisným technikom v prípade poruchového stavu, zvyšovanie efektivity prevádzky kotolne vzhľadom k priebežnému upravovaniu prevádzkových parametrov kotolne bez nutnosti fyzického zásahu obsluhou.

Naše dlhoročné skúsenosti s aizáciou TZB a diaľkovým monitoringom sú overené desiatkami realizácií, ktoré nájdete v sekcii "REFERENCIE".


náš postup pri realizácii Vašej zákazky v 3 krokoch

Každá zákazka pre klienta má presný postup aby sme dosiahli čo najlepší výsledok

DOZVEDIEŤ SA VIAC O NÁS +

plánovanie

plánovanie

Spolu s Vami naplánujeme priebeh celej zákazky s odbornou starostlivosťou, samozrejmosťou je naše poradenstvo.

realizácia

realizácia

Naši kvalifikovaní pracovníci z jednotlivých oborov zrealizujú Vašu zákazku s dôrazom na presnosť, kvalitu a odbornosť.

odovzdanie

odovzdanie

Dielo Vám odovzdáme a zabezpečíme záručný i pozáručný servis, odbornú starostlivosť i poradenstvo i v budúcnosti.

Máte otázku? Bezplatne Vám poradíme na 032/ 6564 511
TOP